Наші досягнення - платформа для розвитку
edata.png

проєкт Є-дата - Створення та впровадження Інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет”, яка є найбільшою базою відкритих даних у сфері публічних фінансів та включає створення трьох порталів з відкритими даними

Єдиний вебпортал використання публічних коштів -найбільша база даних та інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного\місцевих бюджетів, суб'єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

spending.png
iFi.png

Державний веб-портал реєстру проектів соціального і економічного розвитку України, які реалізуються із залученням коштів міжнародних фінансових організацій. На порталі у доступній формі оприлюднена інформація про проекти, а також є статистика для розуміння динаміки використання коштів по роках та структури фінансування проектів за галуззю реалізації, за кредиторами та виконавцями.

Державний веб-портал бюджету для громадян - портал, на якому відображаються  основні бюджетні показники в доступній формі про основні цілі, завдання та пріоритети бюджетної політики, джерела наповнення бюджету, обґрунтування бюджетних витрат, планові і досягнуті результати використання бюджетних коштів .

openbudget (2).png
prozorro.png

Система електронних публічних закупівель Prozorro. Офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України. Prozorro отримала міжнародну премію у сфері публічних закупівель Public Sector Procurement Award за створення і впровадження електронної системи з унікальною архітектурою.

Фонд розвитку інновацій (фонд стартапів) - створення та становлення державного фонду для допомоги стратапам на ранніх стадіях отримувати допомогу від держави у вигляді грантів

UFS.png
investmonitor.png

InvestMonitor - інструмент, що слугує прямим комунікаційним каналом між бізнесом та урядом з метою виявлення позитивних та деструктивних факторів ведення бізнесу в Україні. Ключова мета проекту Invest Monitor полягає у визначенні сфер, які необхідно перевести у площину особливої уваги, та внесенні якісних змін в напрямі покращення середовища для ведення бізнесу в Україні.